הכנה לבר מצווה - בר מצוה בירושלים

כל מה שדרוש להכין את ילדכם לקראת בר מצווה . החל מהסבר על מהות היום, לימוד הנחת תפילין, קריאה בתורה והכנת המשפחה לאירוע. בית חב"ד עוזר עם כל הלב לכל אחד ברגעים המשמחים והחשובים בחיים.

 

הכנה לבר מצווה

אור הוא בן למשפחה שאינה שומרת מצוות לע"ע, בעוד חודש הוא יעשה בר מצוה ואין לו מושג מה פירוש המילה "בר מצוה"? כשרצה לשאול את אביו על העניין דחה אותו אביו בתואנה שאין צורך באירוע מיוחד מספיק שנעשה לך אירוע עם החברים שלך והמשפחה וזהו.. אבל אור לא ויתר, הוא שמע מחבר שעשה בר מצוה שיש הכנה מסויימת לקראת הבר מצוה ובמהלכה מניחים תפילין. אור נזכר שלא מזמן כשהגיע עם חבריו לקניון ניגש אליו בחור דתי ושאל אותו אם הוא אחרי גיל בר מצוה? הוא ראה את חבריו מפשילים שרוולים ומניחים תפילין בהדרכת הבחור. בליבו גמלה החלטה שכשהוא יהיה בר מצוה גם הוא יניח תפילין. ולו פעם אחת בחיים. הוא ראה את חבריו כשהם עם תפילין והיה נדמה לו שהוא רואה כמין הילה מיוחדת סביבם. עכשיו כשהולך ומתקרב מועד הבר מצוה שלו הוא רוצה להתכונן כראוי.

לאור וחבריו יש כתובת אחת: בית חב"ד גילה. הרב ניצן שמחון מלמד את הנערים על יום הבר מצוה מניח אתם תפילין ומכין איתם את הקריאה בתורה ואת הברכות לפני ואחרי. גם המשפחה לא מקופחת וגם ההורים מקבלים הדרכה על מהלך היום ועל המנהגים השונים באותו יום מיוחד. הרב ניצן מלווה את המשפחה לאורך כל התקופה עד לאחר היום המאושר. ובדרך כלל הקשר נשמר גם אחר כך...

הרב ניצן שמחון: 054-9-770-595

שתף לחברים

שתף