רשימת גני ילדים בירושלים

מחפשים גני ילדים בעיר ירושלים ? בדף זה תמצאו רשימת גני ילדים. גננות מוסמכות ומנוסות. צוות סייעות מסור ואכפתי. יש צהרונים. ומערך הסעות לגנים מכל חלקי העיר.

לפרטים והרשמה: 02-6760984  גב' הילה ציון
גן ילדים בנים    קדם חובה גן ילדים בנים   חובה -מכינה לת"ת גן ילדים בנות   קדם חובה גן ילדים בנות   חובה
רח' תרשיש 1 רח' סנונית רח' מרגלית 19 רח' מרגלית 19

גני ילדים בירושלים - גני ילדים בגילה

כולנו מחפשים את הטוב ביותר עבור ילדינו. רשת גני חב"ד גילה נמנית עם רשת גני חב"ד באה"ק. הגנים משרתים אוכלוסיה מגוונת בשכונת גילה וסביבותיה. אל גני חב"ד גילה מגיעים ילדים וילדות מכל קצות העיר ירושלים עם מערך הסעות מסובסד, ע"י חברת הסעות רשמית עם כל הרישיונות והביטוחים הנדרשים.
 
רשת גני חב"ד גילה - הטוב ביותר לחינוך ילדינו
יום הלימודים בגן נפתח בשעה 7.15 בבוקר ונמשך עד השעה 13.30 . לילדים המעוניינים מפעילים גני חב"ד גילה צהרון עד השעה 16.00 אחה"צ. הצהרון פועל במבנה הגן בהמשך ליום הלימודים הרגיל.לצהרון מגיעה גננת העובדת חלקית יחד עם הסייעת בוקר. בצהרון תכנית הפעלה מיוחדת וכן ארוחה מזינה וחמה בהכשר מהודר. מחירי הצהרון צמודים למסגרת תעריפי משרד התמ"ת בנוגע להנחות.
 
בשירות גני חבד גילה פועלת חברת הסעות מיומנת ומנוסה להסעת ילדים מכל הסביבה.
 
גני חבד גילה מאובזרים במיטב ציוד המותאם במיוחד לגני ילדים פינות משחק והעשרה פינות קשב ויצירה ועוד..שמחדשים מדי שנה לשנה. הגנים נוחים מרווחים וממוזגים.בחצרות הגנים רצפת גומי מסביב למתקנים שונים ואיכותיים. 
 
לימוד קריאה והכרת האותיות
כחלק בלתי נפרד מתכניות חינוכיות  הילדים לומדים את אותיות הא -ב התנועות ותחילת הקריאה.הלימוד נעשה הן בקבוצות והן באופן פרטני. בגן בנים לומדים הילדים את הקריאה עם רב הגן המלמד הרב בצלאל משה בנוסף על צוות הגננת והסייעת. כמו כן בגני בנים לא מפסיקים לימוד תורה של תינוקות של בית רבן ולכן הבנים ממשיכים למודי קיץ כמו בתלמודי תורה.
 
סדנאות וחוגי העשרה לילדי הגן
לאורך כל השנה ובמיוחד לקראת החגים מתקיימות סדנאות חווייתיות עבור הילדים. הבולטות שבהן: סדנא להכנת שמן זית בחנוכה. סדנת פורים.  סדנת אפיית מצות לקראת פסח ועוד.
פעם בשבוע מגיעה לגנים ריתמיקאית מקצועית ומיוחדת במינה הגב' חומי לרר שמפעילה את הילדים עם הרבה חיות ושמחה. באירועים ותאריכים מיוחדים נערכות בגנים התוועדויות חסידויות וסעודות משותפות ברוב שירה וזמרה.
 
צוות מקצועי ומסור - גננות מוסמכות חדורות שליחות
בגני חב"ד גילה ניתן דגש מיוחד לחינוך חסידי מתוך שמחה חום ואהבה. צוות הגן הוא לב ליבו של כל גן מוצלח לכן לגנים שלנו צוות גננות נפלאות ומוערכות בעלות תואר בהוראה בעלות ניסיון רב ומרשים.
הגננות רואות בעבודתן מקום של שליחות להחדרת החינוך על טהרת הקודש להתקשרות לרבי מהמ ולהכנת העולם בקבלת פני משיח צדקנו בשילוב הקניית ידע ולימוד כל ילד וילדה.
צוות הגן עובר השתלמויות והדרכה במשך כל השנה על ידי מדריכה מנוסה ומפקחת.
 
עם סיום הלימודים בגן הורים רבים מעוניינים להמשיך את לימודם וקידומם של ילדיהם במוסדות חב"ד גילה לבנים תלמוד תורה "נער ישראל" כיתות א-ח וגם בית ספר יסודי לבנות "בית חיה מושקא".
 

 

 

 

 

שתף לחברים

שתף