מעון יום חב"ד

חיפשתם מעונות יום של התמ"ת ? מעון חב"ד גילה מוכר ובפיקוח משרד תמ"ת. מיועד לגילאים: 1.5 -2.5 מספר המקומות מוגבל! הזדרזו להרשם. 02-6762350

כתובת: הדולב, ליד בי"ס מ"מ ג'
טלפון: 02-6762350
מנהלת: גב' בת ציון ציקוושווילי
נייד: 052-4824770

 מעון יום חב"ד גילה

יש מעונות יום ויש מעונות יום של חב"ד . כי בחב"ד שמים דגש על חינוך ילדים עוד מגיל אפס. הרבי מליובאוויטש מוסיף עוד יותר ואומר שהחינוך מתחיל עוד כשהתינוק במעי אמו. לכן במעון יום של חב"ד מושם דגש על הקניית ערכים באווירה חסידותית חמה ואוהבת. סביב כל חג נערכת פעילות מיוחדת על מנת להמחיש לפעוטות את אווירת החג. כשהילדים חוזרים הביתה עם יצירתם, גורר הדבר להורים לקבל מעט מאותה אווירה מיוחדת שיש במעון חב"ד. לרוב הילדים ימשיכו ללמוד בגני הילדים של חב"ד גילה הפזורים בשכונה. בכך הילד גדל בסביבה חינוכית האופטימלית ביותר על מנת שגם כשיגדל ויבנה בית בע"ה ירצה לבנות את ביתו חדור במסורת ישראל סבא.

מעון יום חב"ד

צוות מקצועי ומיומן - רק במעון חב"ד המטפלות חדורות בתחושת שליחות!

כל המטפלות במעונות יום של חב"ד גילה עברו הכשרה מקצועית מתאימה מטעם משרד התמ"ת. התכנים המועברים לילדים נבחרו בקפידה תוך שימת דגש על מקצועיות ועל רמה חינוכית גבוהה. כל מטפלת במעון יודעת על חשיבות החינוך בגיל הרך ועל הדגש הרב שמושם בחינוך בגיל זה ולכן ישנה תחושת שליחות בצוות המטפלות המשקיעות ממרצם וזמנם על מנת להצליח בעבודת החינוך המוטלת על כתפיהן. 

אוכלוסיית הילדים מגוונת מאוד וישנם הורים שאינם שומרי מצוות לע"ע המעדיפים לשלוח את ילדיהם למעון יום של חב"ד. עם זאת ישנם כללים ברורים בנוגע לכשרות המאכלים הניתנים במעון במסגרת ימי הולדת ואירועי חג. במעון אין כפיה דתית, אם כי לרוב ההורים נוטים להחמיר על עצמם לטובת ילדיהם. כך קורה שהורים מחליטים לעיתים להפוך את הבית לכשר ולהתחזק בקיום מצוות. על כך נאמר: "והשיב לב אבות על בנים ולב בנים על אבותם".

 

שתף לחברים

שתף