תלמוד תורה חב"ד - נער ישראל

בואו להתרשם ולהרשם מתלמוד תורה חבד גילה בירושלים. הת"ת מתאים מכיתת מכינה עד ח'. אל התלמוד תורה מגיעים מכל חלקי העיר בהסעות מסודרות. טלפון: 02-6761690

 

   בשנת תשמ"ו הורה הרבי במכתב להנהלת בית חב"ד להתמקד בנושא החינוך "וזה ישבית אויב ומתנקם". בעקבות כך התקבלה החלטה לפתוח מוסד לחינוך ילדי ישראל ואכן זמן קצר לאחר מכן מוקם התלמוד תורה.

     התחלה הייתה עם כ-20 תלמידים! בדירה שכורה, בהמשך עברו למס' דירות ולמקלטים, פעמים נאלצו ללמוד זמנית בדירות אנ"ש בשכונה עד שיימצא מקום מתאים.

 חלפו מס' שנים ושמו הטוב של התלמוד תורה התפרסם והחל להביא תלמידים מכל שכונות ירושלים ואף מחוצה לה.

   בשלב זה הי' ברור כי חייבים מבנה מתאים להכיל את כל ילדי הת"ת ולאחר לחצים וקשרים שהופעלו בעירייה הקצתה להם זו מבנה ראוי לשמו. אבל גם מבנה זה הפך עד מהרה צר מלהכיל את התלמידים הרבים.

   בשנת תשס"ה הועבר לידי מוסדות חב"ד גילה מבנה בי"ס ממלכתי ד' שממוקם במרכז השכונה. התלמוד תורה עבר למשכנו החדש והמרווח עם כ- 230 תלמידים כ”י.

   בת"ת ישנם 8 כיתות לימוד, עם מחנכים מצויינים, מנוסים, ומסורים, ובראשם המנהל הרב דוד קירשנזפט שעמלים רבות למען הצלחת התלמוד תורה.

   בתלמוד תורה ישנו מפקח חינוכי צמוד הרב רפאל ציקשווילי שעוקב אחר התפתחותו של כל תלמיד באופן אישי וכן יועץ חינוכי הרב מנחם מענדל פויגל המתמחה בתחום החינוך ובהדרכת מורים אשר יושב עם צוות המורים ודן עמם בנושאים חינוכיים העומדים על הפרק.

כתובתנו: רחוב הסנונית פינת מרגלית.
טלפון: 02-6761690.
. פקס: 6764219

 

שתף לחברים

שתף